Допомога від UNICEF

Донецька громада неодноразово отримувала різноманітну гуманітарну допомогу від міжнародного фонду UNICEF.

Зокрема завдяки UNICEF вдалося забезпечити водонагрівачами дошкільні заклади освіти та медичну лабораторію  громади. Загалом організація надала 5 водонагрівачів об’ємом 100 літрів.

Для класів безпеки закладів освіти та пунктів незламності передано 50 аптечок першої допомоги.

Отримані матраси та ковдри в кількості 21 одиниці передані КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» для укомплектування амбулаторій.

73 дитини віком до 14 років з числа внутрішньо переміщених осіб були забезпечені зимовим одягом.

Окрім цього отримано гігієнічні набори для місць тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Вся вищевказана допомога є надзвичайно важливою та цінною для мешканців громади та ВПО. Висловлюємо щирі слова вдячності фонду UNICEF за постійну підтримку в складні часи, разом з такими партнерами ми зможемо подолати все! Дякуємо UNICEF за вагомий вклад до Перемоги!