Вітаємо з професійним святом працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Щороку у третю неділю березня, згідно з Указом Президента України від 15 лютого 1994 року, в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

16 березня, напередодні свята, Донецька селищна рада провела урочисте зібрання для тих, хто своєю щоденною працею створює комфорт та поліпшує умови життя для кожного жителя нашої громади.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя без роботи цих служб і в цей нелегкий час для нашої країни, ВИ - комунальники під обстрілами та, ризикуючи власним життям, робили та робите все для того, аби в оселях було тепло, вода та світло.

Вдячні за вашу невтомну працю!