На заклади соціальної сфери Донецької громади передані генератори від Фонду  Міжнародної Солідарності

Нещодавно отримана гуманітарна допомога від Фонду Міжнародної Солідарності (Польща) у вигляді генераторів та пічок-буржуйок розподілена між комунальними установами та закладами Донецької селищної ради.

Зокрема, бензинові генератори потужністю від 3,5кВт до 8 кВт передані:

• КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Донецької селищної ради – для забезпечення безперебійної роботи в результаті відсутності електроенергії 4-х амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 3-х фельдшерсько-акушерських пунктів;
  • Закладам освіти - дитячим садочкам в смт. Донець та смт. Андріївка, Донецькому ліцею №1 та Шебелинській гімназії;
  • Відділу культури, молоді та спорту Донецької селищної ради – для забезпечення джерелами живлення Донецької дитячої музичної школи, бібліотек в смт. Донець та Андріївка, а також Пришибського та Шебелинського сільських клубів, де розташовані Пункти незламності.

Генераторами також забезпечені КЗ «Спортивний клуб «Чемпіон» та відділ соціального захисту населення Донецької селищної ради.

Також через  відділ соціального захисту населення передано 18 пічок-буржуйок для потреб мешканців Пришибського старостинського округу, житлові будинки яких зазнали ІІІ ступеня руйнувань.

Дякуємо міжнародним партнерам за таку важливу на сьогодні підтримку! Разом до Перемоги!