На базі нещодавно відкритого Класу безпеки проведено семінар для працівників закладів освіти нашої громади

Сьогодні, 12 квітня 2023 року на базі нещодавно відкритого Класу безпеки в Андріївському ліцеї №1 був проведений семінар для працівників закладів освіти Донецької громади, на який були запрошені як педагогічні працівники, так і сестри медичні, інженери з охорони праці та завідувачі господарства.

Метою заходу було підвищення рівня теоретичних знань щодо питання створення Класів безпеки в закладах освіти громади.

Спілкування було живе і невимушене. Кожен мав змогу задати питання та отримати фахову відповідь, а також поділитися власним досвідом з цієї теми.

Спільна робота зі створення Класів безпеки в Донецькій територіальній громаді продовжується.

Дякуємо всім причетним до реалізації проєкту!