Пожежники спільно з працівниками ДСНС провели профілактичний рейд на території Донецької громади

Сьогодні працівники Андріївської місцевої пожежної команди спільно з фахівцями Ізюмського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області провели профілактичний рейд на території Донецької громади, а саме в с. Пришиб з метою попередження виникнення пожеж в приватному секторі.

Рятувальники вкотре нагадали мешканцям приватних домоволодінь про правила безпеки у побуті, дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій, дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, про заборону спалювання сухостою, відвідування лісових масивів та цвинтарів. Також було наголошено, щоб користувачі опалення виявляли особливу пильність і обережність при використанні обігрівачів, пічного, газового й електричного обладнання та устаткування.