Увага Важлива інформація!

Згідно протоколу № 5 від 21.04.2023 р. Донецької місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ЗАБОРОНЕНО:

1. Проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, культурно-просвітницьких, релігійних, розважальних, видовищних та інших масових заходів, включаючи заходи в приміщеннях клубів, бібліотек, музичних шкіл на території Донецької селищної територіальної громади;
  2. Відвідування кладовищ у період великодніх свят на території громади, за виключенням поховання померлих. Дозволяється на території громади відвідування кладовищ в населених пунктах:

-Донецька селищна рада - смт Донець, с. Копанка, с. Дальня Шебелинка, с. Червона Гірка, с. Прогрес;

-Андріївський старостинський округ - смт Андріївка;

-Шебелинський старостинський округ – с. Шебелинка;

-П’ятигірський старостинський округ – сел. П’ятигірське, с.Глазунівка, с. Серафимівка.

Фермерам, керівникам сільськогосподарських підприємств, приватних сільськогосподарських виробників рекомендовано утриматися від проведення сільськогосподарських робіт на території громади через мінну небезпеку на територіях, що розташовуються у 20 км зоні від фактичної лінії розмежування.