Акція "1 мільйон дерев життя" пройшла в П'ятигірському

22 квітня наша громада долучилась до акції «1 мільйон дерев життя», в межах якої запланована висадка одного мільйону дерев у 70 українських містах та селах, а також в понад 30 країнах світу.

Працівниками селищної ради, ПЖКГ «Донецьке», закладів освіти та активними мешканцями було висаджено 45 дерев та 74 декоративних кущі в селищі П’ятигірське.

Партнером проекту є компанія Укргазвидобування, яка здійснює видобування газу на території нашої громади та є нашим надійним партнером.

Ініціатива "Greening of the Planet", в межах якої відбувається цьогорічна акція, вже третій рік поспіль проходить в Україні. Її мета полягає у висадці нових дерев з метою відновлення екосистеми та об'єднання людей з усього світу навколо цієї ініціативи.

Вдячні всім, хто долучився!

#Озелененняпланети

#1_мільйон_дерев_життя