Завдяки проєкту "СпівДія" заклад освіти громади отримав 30 ноутбуків

24 квітня колектив Донецького ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області, який нещодавно став учасником Національного проєкту «СпівДія Ноут», отримав 30 ноутбуків для забезпечення доступу до навчання та надання якісних освітніх послуг.

Національний проєкт «СпівДія Ноут» є результатом спільних зусиль міжнародних донорів, бізнесу, українських волонтерів та влади. Проєкт реалізовується в межах молодіжної програми USAID «Мріємо та діємо», що виконується організацією IREX у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та українською волонтерською платформою «СпівДія», за підтримки Благодійної організації «Українська освітня платформа», а також компаніями HP Inc. та Microsoft, які надали ноутбуки та ліцензійне програмне забезпечення.

Дякуємо організаторам проєкту та закликаємо усіх долучатися та слідкувати за сторінками організаторів "СпівДія Ноут" у Facebook, адже там багато інших проєктів, які можуть стати в нагоді багатьом українцям.

СпівДіємо заради Перемоги!💙💛

Тримаємо освітянський фронт разом!