Профілактичні заходи по запобіганню бездоглядності, безпритульності, злочинності серед неповнолітніх.

Фото без опису  Фото без опису

25 квітня спеціалістами Служби у справах дітей та центру надання соціальних послуг Донецької селищної ради разом із поліцейським офіцером громади проведено черговий профілактичний захід по запобіганню бездоглядності, безпритульності, злочинності серед неповнолітніх.

З метою перевірки умов проживання дітей в сім'ях, які опинились у складних життєвих обставинах було обстежено 2 родини, в яких загалом виховується 8 дітей.

Батькам надано рекомендації щодо отримання соціальної допомоги та проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди.

Поліцейський офіцер громади нагадав правила поведінки в умовах надзвичайної ситуації під час воєнного стану.

Родинам передано гігієнічні набори, підгузки, продукти харчування.

Фото без опису  Фото без опису