З робочим візитом Донецьку громаду відвідала Віта Ковальська – заступниця начальника Харківської обласної військової адміністрації.

В рамках зустрічі Віта Ковальська провела особистий прийом громадян в Донецькій селищній раді, було розглянуто 13 звернень, які в основному стосувались надання матеріальної допомоги на лікування тяжкохворих, ремонт зруйнованого житла та ремонт дороги Андріївка-Курган-Мілова.

Спільно з начальником Ізюмської районної військової адміністрації Степаном Масельським та Донецьким селищним головою Анатолієм Наздрачовим обговорили актуальні проблемні питання та шляхи їх вирішення, деякі з них заступниця керівника області взяла під особистий контроль.