Відбувся відкритий турнір Донецької громади з міні-футболу, присвячений Всеукраїнському дню футболу

29 квітня на майданчику зі штучним покриттям в смт Андріївка відбувся відкритий турнір Донецької селищної територіальної громади з міні-футболу, присвячений Всеукраїнському Дню футболу.

В змаганнях взяли участь сім команд: "Авангард" (Андріївка), "Промінь" (П’ятигірське), СК "Чемпіон" (Донець), "Молодість" (Донець), "Колос" (Вербівка), ЗСУ, ДСНС, які «сліпим жеребом» були розподілені на дві групи. Переможці груп зустрілись у фіналі, другі команди виборювали бронзові медалі, а треті - розіграли 5-6 місця.

За підсумками змагань І місце у команди "ДСНС", ІІ - "Молодість" (Донець), ІІІ - СК "Чемпіон" (Донець).

По завершенню змагань Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов нагородив переможців та призерів кубками, медалями, дипломами, пам'ятними значками. Дипломи і пам’ятні значки отримали і команди, які посіли 4-7 місця.

Кращий бомбардир - Павло Христич, кращий голкіпер - Ярослав Ковальчук, кращий гравець - Віталій Добровінський отримали пам’ятні статуетки та дипломи.

Крім цього, від кав'ярні "Meleni coffee" команда - переможець нагороджена призовим сертифікатом на суші-сет, а кожен учасник турніру отримав знижковий сертифікат на напої.

Також для всіх учасників турніру була організована польова каша.