Допомога людям, які потребують спеціального догляду

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, навантаження на соціальних працівників значно зросло, дуже багато людей опинились в важких умовах, коли вони потребують постійного догляду та супроводу соцпрацівника.

Центром надання соціальних послуг Донецької селищної ради ведеться постійна робота по наданню соціальних послуг тим особам, які потрапили в складні життєві обставини.

Так, нещодавно, за сприяння Донецької селищної ради та старости Пришибського старостинського округу, відділом соціального захисту населення та Центром надання соціальних послуг до Харківського геріатричного пансіонату Ветеранів праці була направлена жителька села Пришиб, яка потребувала спеціального догляду та опіки, де вона може отримати повноцінне лікування та проживання.

На сьогоднішній день ведеться подальша робота по виявленню осіб, які потребують допомоги.