Зверніть увагу!

Балаклійське відділення Ізюмської філії ДУ «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» провели лабораторні дослідження проб питної води  з резервних джерел водопостачання (громадські колодязі) в населених пунктах територіальної громади,  в яких були  виявлені відхилення від показників за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками, регламентованих ДСанПін 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

З метою попередження виникнення отруєнь нітратами населення через вживання питної води з джерел нецентралізованого водопостачання в населених пунктах територіальної громади, вживаються заходи щодо залучення підрядної організації для надання послуг з чищення та санації  громадських колодязів на виконання ст.18 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».

Враховуючи вищевикладене, рекомендуємо мешканцям громади  -  за можливістю провести лабораторні дослідження проб питної води із власних колодязів за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками.