Відбулось засідання чергової XL сесії Донецької селищної ради

Сьогодні, 4 травня відбулось засідання чергової XL сесії Донецької селищної ради. На засіданні сесії були присутні: голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко та депутат Харківської обласної ради Олег Каратуманов, які з робочим візитом відвідали нашу громаду. А також начальник Балаклійської міської військової адміністрації Віталій Карабанов та заступниця начальника Ізюмської районної військової адміністрації Світлана Швід.

На початку засідання з промовою виступила Тетяна Єгорова-Луценко, звернувшись до депутатського корпусу з закликом об’єднатись задля досягнення однієї цілі – якнайшвидшої Перемоги та злагоджено працювати на благо громади та виборців.

«Сьогодні ви всі маєте думати про те, як потихеньку відновлювати, якісно працювати в комісіях, виділяти фінансування, підтримувати голову громади та своїх громадян. В умовах війни вкрай важливо в жодному випадку не дати ворогу навіть натяку на те, що серед депутатів є якісь непорозуміння та не давати можливість розхитати ситуацію зсередини. Адже саме так працює наш Президент та обласна рада. Не має бути ніяких політичних конфліктів та лозунгів, має бути лише кропітка робота разом «плече до плеча» - наголосила голова обласної ради. Також Тетяна Єгорова-Луценко подякувала за підтримку сусідніх громад, які постраждали від військової агресії рф.

🟡 Загалом було розглянуто 35 питань, найважливіші серед них:

1. Про затвердження Положення про громадські слухання ( обговорення) в Донецькій селищній територіальній громаді;

2. Про організацію та проведення громадського обговорення щодо реорганізації Шебелинської гімназії Донецької селищної ради шляхом приєднання до Донецького ліцею №1 Донецької селищної ради;

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 13.12.2022 року № 1624 – VІІІ «Про селищний бюджет на 2023 рік» та до Програм Донецької селищної територіальної громади.

Зокрема депутати одноголосно проголосували за виділення коштів :

✅На створення та забезпечення функціонування класів безпеки у закладах освіти громади у сумі 460 992 грн;

✅На послуги з придбання, встановлення та заміну дощоприймальних решіток та люків 166 999 грн;

✅На виконання Комплексної Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2022-2024 роки за напрямом «Надання одноразової грошової допомоги мешканцям громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, в тому числі на лікування» - 600 000 грн;

✅На придбання металопластикових вікон та дверей з подальшим монтажем в громадських будівлях ( СК «Чемпіон» та КП ДСР «П’ятигірське») з метою зменшення споживання енергоносіїв та економії коштів на опалення – 691 362 грн;

✅На виконання проєктно-кошторисних робіт з будівництва захисних споруд в Андріївському ліцеї №1 та Андріївському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) – 2 408 290 грн;

✅Фінансова підтримка комунальних підприємств: придбання насосів для КП ДСР «П’ятигірське» - 624 630 грн.

🛑На минулих засіданнях сесій вже було виділено кошти на капітальний ремонт підвальних приміщень (укриттів) будівлі Донецького ліцею № 2 та Донецького закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) в сумі 883 000 грн. А також на капітальний ремонт будівлі Пришибського ліцею, який постраждав внаслідок військової агресії – 42 720 грн.