Інформація щодо облаштування укриттів в навчальних закладах громади

Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану – серйозний виклик, який щоденно гідно долають в закладах освіти Донецької селищної територіальної громади.

Одним з найголовніших чинників створення безпечних умов освіти – є відповідне облаштування та утримання укриттів цивільного захисту, адже маємо налагодити повноцінне офлайн-навчання для наших дітей.

На розроблення проєктно- кошторисної документації з місцевого бюджету було виділено 3 735 330 грн для капітальних ремонтів двох укриттів в ліцеях та одного в закладі дошкільної освіти Ще в двох закладах освіти на останній сесії селищної ради прийнято рішення будувати стаціонарні укриття, адже обладнати підвальні приміщення не дозволяють ґрунтові води, які знаходяться близько до поверхні. Які саме вони будуть, визначатимуть проєктанти, але точно ці споруди будуть відповідати всім нормам безпеки, матимуть відповідну товщину стін, необхідну кількість запасних виходів, систему вентиляції.

Працюємо заради наших дітей – нашого майбутнього, майбутнього нашої громади та держави!