ВІДВІДУВАННЯ ВОДОЙМИЩ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО!

Шановні мешканці громади!

Нагадуємо про те, що ВІДВІДУВАННЯ ВОДОЙМИЩ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО через наявність загрози життю та здоров’ю населення під час воєнного стану! Наполегливо закликаємо не нехтувати власною безпекою та провести роз’яснювальні бесіди з дітьми.

Для тих, хто планує свій відпочинок біля водойм в інших громадах, в місцях, де це дозволено, нагадуємо правила поведінки на водних об’єктах:

- не пірнайте у воду після тривалого перебування на сонці. При різкому охолодженні у  воді  настає рефлекторне  скорочення  м'язів,  що спричиняє припинення дихання;

- забороняється входити у воду в стані алкогольного сп'яніння;

- ніколи не пірнайте у незнайомих місцях. Там може виявитися неглибоко, а інколи на дні лежать гнилі колоди, гостре каміння, густі водорості, у яких легко заплутатися;

- не влаштовуйте у воді ігор, пов’язаних із захватами;

- не вирушайте у плавання на саморобних плотах;

- не дозволяйте купатися дітям без супроводу дорослих;

- не запливайте далеко на надувних матрацах та кругах.

Дбайте про свою безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!