95 учасників національного мультипредметного тесту зареєстровано в Донецькій громаді

В Донецькій громаді для участі у національному мультипредметному тесті (НМТ) зареєстровано 95 осіб.

Результати тесту будуть використовуватися для вступу до закладів вищої освіти у 2023 році.

Цьогоріч обов’язковими предметами для проходження НМТ є українська мова та математика, третій предмет учасники обирають на власний розсуд. З додаткового блоку в нашій громаді обрали:

історію України – 61 уч;

англійську мову –21 уч ;

біологію –9уч ;

фізику –1уч;

хімію –2 уч ;

німецьку мову –1 уч.

Передбачено дві сесії тестування:

основна - з 5 червня по 23 червня;

додаткова- з 11 липня по 24 липня.

З міркувань безпеки перелік екзаменаційних центрів оприлюднюватися не буде. Прохання до самих учасників та їх батьків зберігати цю інформацію конфіденційною. Лише зауважемо, що всі ТЕЦ пройшли відповідну перевірку ДСНС, будуть під охороною поліції та мають відповідно облаштовані укриття, де діти перебуватимуть у разі повітряної тривоги.

Всім майбутнім абітурієнтам бажаємо успішного проходження вступних випробувань та вступу до омріяного закладу вищої освіти! Навчаючисьперемагаємо!