Донецька громада - спортивна!

  • 262

З нагоди Дня захисту дітей 3 червня в смт Андріївка відбулись відкриті турніри Донецької СТГ з міні-футболу серед дівочих та жіночих команд, юнацьких команд 2007-2008 р.н.

За підсумками жіночого турніру 1 місце посіла команда «Валькірії» (смт Андріївка), 2 місце - «Незламні» (Андріївський старостинський округ), 3 місце - «Патрон» (працівниці закладів освіти Донецької СТГ), 4 місце - збірна Донецької СТГ)

У турнірі серед юнаків:

1 місце - «Газовик» (смт Донець);

2 місце - команда ЗСУ;

3 місце - «Авангард» ( смт Андріївка);

4 місце - «Колос» (с. Вербівка).

 

 

Хлопці також сьогодні не відставали від дівчат і провели день по-спортивному! Так, футбольна команда СК «Чемпіон» (Донець) взяла участь у відкритому турнірі Балаклійської міської військової адміністрації з міні-футболу, який пройшов в Балаклії.

У змаганнях взяли участь 7 команд: 3 з Балаклії - «Восторг», «Юніор», В/ч А 1352 та «Колос» (Вербівка), ДСНС, ФК «Гусарівка», СК «Чемпіон» (Донець).

На груповому етапі Донецька команда виграла всі три матчі: у «Восторга» 3:1, у «Юніора» 4:0 та у ФК «Гусарівка» 3:0 і впевнено гарантувала собі матч за 1-2 місце.

У фінальному поєдинку з командою «Колос» (Вербівка), основний час гри закінчився з рахунком 0:0, а в серії пенальті фортуна посміхнулась вербівчанам 3:2.

Отже, 1 місце - «Колос» (Вербівка), 2 місце - СК «Чемпіон» (Донець), 3 місце - ДСНС.

Кращий нападаючий турніру - Максим Величко отримав пам’ятний кубок та подарунок.

Склад команди: Владислав Доля, Олег Яценко, Максим Величко, Сергій Юрьєв, Сергій Кунденко, Іван Трофімов, Антон Нечкалюк, Сергій Сало, Денис Капустянський.