В Ізюмському районі стартує програма гуманітарного розмінування сільськогосподарських угідь.

Сьогодні Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов прийняв участь в нараді, організованій начальником Ізюмської районної військової адміністрації   за участі представників Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні.

Під час зустрічі обговорили плани з розмінування земель сільськогосподарського призначення. Так, на  території Ізюмського району буде працювати 4 команди спеціалістів, котрі в першу чергу займуться розмінуванням територій, які найменше забруднені вибухонебезпечними предметами,  аби в подальшому аграрії мали змогу якнайшвидше обробляти дані угіддя.

Власники паїв, орендарі с/г угідь, які мають потребу в проведенні розмінування земель - можуть звернутися до Донецької селищної ради та написати відповідну заяву.