Семінар для освітян громади

12 червня  на базі Андріївського ліцею №2  проведено навчальний семінар для освітян Донецької громади з теми «Створення та функціонування класів безпеки в закладах загальної середньої освіти»  з метою надання рекомендацій щодо облаштування класу безпеки. Учасники семінару ознайомилися з матеріалами, які знаходяться в класі безпеки закладу, переглянули практичні заняття, яке провели ліцеїсти. Клас безпеки Андріївського ліцею №2 наповнений сучасними стендами, методичними та відеоматеріалами. Клас поділений на спеціальні локації: ігрову зону, зону мінної безпеки, домедичної допомоги, пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності, психологічного розвантаження, перегляду відеоуроків та презентацій. Це інтерактивне середовище, у якому учні мають можливість в доступній формі набувати навичок правильного поводження в різних надзвичайних ситуаціях.

Працюємо разом заради створення в закладах освіти безпечного освітнього середовища!