Особистий прийом громадян селищним головою

13 червня відбувся особистий прийом громадян Донецьким селищним головою Анатолієм Наздрачовим. Питання, з якими зверталися громадяни, стосувались компенсації за зруйноване майно, надання матеріальної допомоги на поховання, надання допомоги учаснику бойових дій. Кожній особі було надано вичерпні відповіді.

Нагадуємо про те, що особистий прийом громадян селищним головою відбувається кожного другого вівторка місяця, з 10:00 до 12:00 годин, за попереднім записом.

Звернутись до селищної ради також можна за допомогою таких каналів зв’язку:

електронна пошта для звернень громадян donetsotg@ukr.net

номер телефону приймальні 0916043115, 05749 91715

номер телефону відділу соціального захисту населення 05749 91030

надіслати електронне звернення на офіційному сайті громади можна в розділі «Контакти» або, перейшовши за посиланням https://donetska-gromada.gov.ua/feedback/