Всесвітній День донора!

Сьогодні у світі відзначають День донора, та в Україні цьогоріч він набув особливо важливого змісту, бо щодня ми втрачаємо кров, кров наших захисників, дітей, наших мирних людей.

Донецька селищна рада у цей важкий час не залишилась осторонь та долучилась до такої важливої справи як донорство крові. Працівниками ради  були здійснені виїзди на донацію в якій взяли участь: представники апарату ради, відділів ради та старостинських округів.

Кожен мешканець нашої громади,  який став донором крові, зробив свій безцінний внесок у добру справу – порятунок людських життів. Своїм вчинком, кожен з них подарував ще один День народження, ще одну надію та внесок у суспільство. Вдячні кожному з Вас!

Будьте завжди здорові та горді з того, що подарували життя не одній людині!