Відділ соціального захисту населення Донецької селищної ради

Відділ соціального захисту населення Донецької селищної ради нагадує: держава забезпечує безоплатним санаторно- курортним лікуванням громадян з інвалідністю загального захворювання, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій та інших пільгових категорій громадян, які мають право на оздоровлення.

Оздоровлення мешканців громади здійснюється в санаторіях «Роща» та «Березівські мінеральні води» .

Для отримання детальної інформації з цього питання можна звернутись

до  відділу соціального захисту населення, що знаходиться за адресою: смт Донець, вул. Центральна, буд.40 ( вхід в під’їзд, де розташоване відділення АТ «Укрпошта») або за номером телефону: (05749) 91-0-30.

В старостинських округах Донецької селищної територіальної громади звертатись до спеціаліста відділу соціального захисту населення в офісі старости.