Селищний голова прийняв участь у конференції «На Шляху Відновлення: Підтримка деокупованих громад» в м. Київ

15 червня Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов та начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Валентина Житньова взяли участь у конференції «На Шляху Відновлення: Підтримка деокупованих громад» в м. Київ, де також були запрошені керівники понад 100 деокупованих та постраждалих громад України (голови громад, начальники військових адміністрацій, виконуючі обов’язки та їх заступники).

Організатором конференції став шведсько-український проєкт PROSTO Підтримка доступності послуг в Україні за сприяння Конгресу місцевих та регіональних влад.

На заході разом з представниками Уряду та Парламенту обговорювались стратегії та виклики відновлення громад у різних аспектах:
- публічні послуги;
- робота шкільних та дошкільних закладів;
- мобільні рішення для надання послуг;
- стан виконання місцевих бюджетів тощо.
Окрема панельна дискусія була присвячена ролі донорів у відновленні інфраструктури та технічного забезпечення для надання послуг у громадах.