Придбано новий сміттєвоз та причіп для потреб громади
Підприємством житлово-комунального господарства "Донецьке" придбано новий сміттєвоз та причіп для виконання робіт з благоустрою в населених пунктах громади.
Підприємством житлово-комунального господарства "Донецьке" придбано новий сміттєвоз та причіп для виконання робіт з благоустрою в населених пунктах громади.
Забулись пароль? Система відновлення пароля
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Вже зареєстровані? Увійти