Обдаровані діти Донецької громади отримали відзнаки, подарунки та грошові винагороди

Сьогодні, 23 червня, відбулося свято відзначення обдарованих дітей Донецької громади та їх наставників - випускників-медалістів та учнів, які підтвердили високий рівень знань, захищали честь Донецької громади та сталиФото без опису переможцями й призерами Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика, інших фестивалів, конкурсів, змагань різних рівнів та напрямків. Відзнаки також отримали діти-волонтери.

До присутніх зі словами вітання звернулися Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Шинкаренко, начальник відділу освіти Тетяна Шелест та голова селищної профспілкової організації закладів освіти Донецької громади - Валентина Міщенко.

Фото без описуВиступаючі висловили свою повагу і вдячність обдарованим дітям та їх наставникам, які вклали свою часточку праці у формування творчої особистості, подякували батькам дітей за чуйність, підтримку, терпіння і розуміння.

Донецькій громаді є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади.

Цього дня грамоти, дипломи, грошові сертифікати та цінні подарунки отримали 68 ерудованих, активних учнів, які наполегливо і впевнено підкорюють вершини знань та 25 педагогів-наставників закладів загальної середньої освіти громади.

Знаком ЦК Профспілки працівників освіти і науки України «Профспілковий лідер» нагороджена голова первинної профспілкової організації Андріївського закладу дошкільної освіти ( ясла – садок) Вікторія Роздольська.

Нагородження здійснено за рахунок місцевої Програми «Обдаровані діти» Донецької селищної ради на 2022-2024 роки.

Шановні переможці! Ми впевнені, що це тільки початок ваших успіхів, і що майбутнє обіцяє бути ще яскравішим.