Турнір з міні-футболу присвячений Дню Конституції України!

• 196

Фото без опису

Чергові вихідні в Андріївці за традицією розпочались зі спортивних змагань.

24 червня відбувся відкритий турнір Донецької селищної територіальної громади з міні-футболу присвячений Дню Конституції України.

У змаганнях взяло участь 6 команд: дві з Андріївки «Авангард-Ветерани» і «Авангард-Молодь», дві з Донця «Газовик U-15» і «Чемпіон», «Колос» (Вербівка) та ЗСУ.

За підсумками турніру перемогу здобув «Авангард-Молодь», друге місце посів «Авангард-Ветерани», третю сходинку п’єдесталу завоював «Чемпіон» (Донець).

Переможці та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Кращі гравці турніру: Денис Пивовар (Авангард-Молодь), Богдан Височин (Авангард-Ветерани), Іван Корпан (Чемпіон), Дмитро Батрак (Газовик U-15), Олег Гутнік (ЗСУ), Роман Олєйніков (Колос) отримали пам’ятні статуетки і грамоти.

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити змагання і залучати населення громад до занять спортом!