Увага! Проводиться актуалізація даних щодо громадян, які загинули або зникли безвісти під час збройної агресії рф

Інформація для мешканців Донецької селищної територіальної громади!

Донецька селищна рада проводить актуалізацію даних щодо мешканців Донецької  територіальної громади, які загинули (померли від поранень) та зникли безвісти за особливими обставинами з числа цивільних осіб під час збройної агресії з боку рф, починаючи з 24 лютого 2022 року.

Родичів, які втратили близьких котрі відносяться до відповідних категорій, просимо звернутись до сектору громадської безпеки та взаємодії з правоохоронними органами за адресою: смт. Донець, вул. Центральна,  29 ( приміщення колишнього інтернату), 2-й поверх, каб. 4, телефон для довідок (066)5416168 . Графік прийому: з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 15:00 ( перерва з 12:00 до 13:00 год).

В старостинських округах необхідно звернутись до офісу старости.

При собі необхідно мати:

- копію паспорта (копію свідоцтва про народження, в разі загибелі неповнолітньої особи) ;

- копію ідентифікаційного коду;

- копію свідоцтва про смерть (у разі загибелі);

- документи, довідки про причину смерті;

- заява (інший документ) про розшук особи, зниклої безвісти за особливих обставин та інше.