Проводиться відбір кандидатів на військову службу за контрактом

Першим відділом Ізюмського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в умовах воєнного стану проводиться відбір кандидатів на військову службу за контрактом.

Вимоги до кандидатів:

• громадяни України у тому числі, які раніше не проходили військової служби;
  • іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах;
  • вік кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом від 18 до 45 років;
  • придатність до військової служби за станом здоров’я (медичними показниками та показниками професійно-психологічного відбору);
  • фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата;
  • мотивація до військової служби;
  • освітній рівень кандидата – базова загальна освіта та вище;
  • відсутність судимостей.

Конкурентна зарплатня:

Проходження військової служби за контрактом гарантує щомісячне грошове забезпечення від 21000 грн.

Додаткові виплати та заохочення:

• На період воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил на підставі наказів командирів (начальників) військових частин виплачується додаткова винагорода в розмірі до 100000 грн., тим з них, які беруть участь у бойових діях, перебуваючи в розрахунку на місяць пропорційно часу участі у таких діях та заходах.
  • При підписанні першого контракту військовослужбовцю виплачується від 21472 грн. до 26840 грн.
  • Компенсація за піднайом житла від 1900 до 5700 грн. (в залежності від місця проживання та складу сім’ї).
  • Забезпечення гарячим харчуванням раз на день (обід), або компенсація коштів за харчування, під час дії воєнного стану або несення служби в добовому наряді - 3 рази на добу.
  • Постановка на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла за рахунок Держави.
  • Можливість навчатися у вищих навчальних закладах, з метою здобуття вищої освіти під час проходження військової служби (після заключення другою контракту).
  • Щорічна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення для військовослужбовців, які мають вислугу в календарному обчисленні до 10 років - 30 календарних днів (в особливий період або під час дії воєнного стану надання військовослужбовцям відпусток припиняється, крім визначених випадків).
  • Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я.
  • Санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України; забезпечення форменим одягом.
  • Дружина (чоловік) військовослужбовця не підлягає звільненню за скороченням штату підприємства незалежно від форм власності.
  • Надання в першу чергу дітям військовослужбовців місця у загальноосвітніх дошкільних навчальних закладах і дитячих оздоровчих таборах.

Всі відібрані кандидати направлятимуться до навчальних центрів для набуття (покращення) військово-професійних навичок та укладання контракту.

Бажаючим захищати Україну у лавах професійної армії, звертатися до першого відділу Ізюмського РТЦК та СП за адресою: Харківська область, Ізюмський район, місто Балаклія, вулиця 1-го Травня, будинок 19.

Контактні телефони: 093 570 48 81 або 067 725 23 51.