Служба у справах дітей Донецької селищної ради наголошує на необхідності дотримання безпеки на дорозі, заборони ігор дітей на проїжджій частині дороги.

‼️Важливо, щоб батьки були прикладом для дітей у дотриманні правил дорожнього руху:

✅Не дозволяйте дітям гратися поблизу доріг і на проїжджій частині вулиці;

✅поясніть дітям, що ні в якому разі не можна з’являтися зненацька перед транспортними засобами;

✅Вчіть дітей правильно обходити транспорт, що стоїть: автобус чи автомобіль – позаду;

✅не дозволяйте дітям гратися на проїжджій частині дороги та поблизу неї – це може коштувати дитині життя;

✅не поспішайте, переходьте дорогу розміреним кроком, навчіть спочатку дивитися по обидві сторони дороги;

✅з автобуса, таксі виходьте першими. В іншому випадку дитина може впасти або побігти на проїжджу частину дороги;

✅залучайте дитину до участі у ваших спостереженнях за обстановкою на дорозі: показуйте ті машини, які готуються повертати, їдуть з великою швидкістю і т. д;

✅не виходьте з дитиною з-за машини, кущів, не оглянувши попередньо дороги, - це типова помилка, і не можна допускати, щоб діти її повторювали.

✅якщо є велосипед чи самокат, з якими діти часто не розстаються навіть узимку, переїжджати дорогу категорично не можна - треба встати і котити транспортний засіб поруч.

‼️Не подавайте дітям негативних прикладів, порушуючи правила дорожнього руху.

‼️Бережіть себе та своїх дітей, неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху!