Проведено очищення та частковий ремонт 12 громадських криниць

Відділ житлово-комунального господарства, транспортного сполучення та благоустрою інформує

Вживання якісної води для пиття є однією з найважливіших запорук збереження здоров’я людини і її довголіття. Але потрібно пам’ятати, що вода може бути одним із факторів передачі небезпечних інфекційних захворювань, в першу чергу кишкових.

Найбільш поширеним джерелом питного водопостачання є підземні грунтові води, які потрапляють до населення найчастіше через шахтні колодязі.

Колодязна вода, що використовується для господарсько-питних потреб, повинна бути епідеміологічно-безпечною (не містити бактеріального забруднення), не шкідливою за хімічним складом та приємною за органолептичними (смаковими) властивостями.

У зв’язку з виявленням відхилень від показників за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками, регламентованих ДСанПін 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» Відділом житлово-комунального господарства, транспортного сполучення та благоустрою Донецької селищної ради було укладено договір з підрядною організацією, що надає послуги з поточного ремонту, очищення та дезінфекції громадських криниць.

У травні-червні місяці 2023   року в населених пунктах  Донецької територіальної громади було здійснено очищення, заміна кілець, частковий ремонт  дванадцяти  громадських криниць  в наступних населених пунктах:

1. смт Донець, вул. Мічуріна,75 (громадський колодязь)
  2. смт Андріївка, вул. Першотравнева,46 (громадський колодязь)
  3. с. Прогрес, вул. Східна,45 (громадський колодязь)
  4. с. Дальня Шебелинка, вул. Колгоспна,32 (громадський колодязь)
  5. с. Пришиб, вул. Данилевського,137 (громадський колодязь)
  6. с. Копанка ,вул. Підгірна, 7 (громадський колодязь)
  7. с. Копанка, вул. Підгірна,12 (громадський колодязь)
  8. с. Копанка, вул. Підгірна,38 (громадський колодязь)
  9. с. Червона Гірка, вул. Польова,30 (громадський колодязь)
  10. с. Шебелинка, вул. Пахар, б/н (громадський колодязь)
  11. с. Шебелинка, вул. Центральна, б/н (громадський колодязь)
  12. смт Андріївка, вул. Підвокзальна, 21(громадський колодязь)

Пам’ятайте, що вживання якісної питної води – запорука вашого здоров’я!