Не футболом єдиним... В Донецькій громаді пройшов відкритий турнір з пляжного волейболу серед жіночих та чоловічих команд

  • 512

15 липня в Андріївці відбувся відкритий турнір Донецької селищної територіальної громади з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд.

За перемогу в змаганнях боролись 6 чоловічих та 3 жіночих команди з Донця, Андріївки, Балаклії та Слобожанського.

У жіночому турнірі перше місце завоювали Ольга Бабіч/Яніна Баляса (Донець), друге у Ельвіри Шевченко/Світлани Колоколової (Балаклія), третє місце Вікторія Щербак/Вікторія Захарова (Балаклія).

У чоловічих змаганнях перемогу здобули Анатолій Строн/Іван Капралов (Слобожанське), друге місце завоювали Андрій Кекіс/Павло Олійник (Шебелинське ВБР), третя сходинка п’єдесталу у Богдана Миронова/Дениса Козіна (Донець). Далі - В’ячеслав Бутко/Павло Кулик (Андріївка), Євгеній Носов/Максим Терещенко (Донець), Ярослав Льозін/Павло Архипов (Донець).

Під час церемонії нагородження переможцям та призерам вручили кубки, медалі та грамоти. Також грамотами учасника змагань відзначені команди, які посіли 4-6 місця.

Крім цього, від суші-бару «Maestro суші» та кав'ярні "Meleni coffee" команди - переможниці нагороджені подарунковим сертифікатом номіналом «500 грн.» на суші-сет 🍱, а кожен учасник турніру отримав сертифікат на безкоштовні напої 🧋🍵.

#ДонецьСпортивний