21 липня відбулось засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради

21 липня відбулось засідання виконавчого комітету Донецької селищної рад, де було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

Зокрема, ухвалено рішення, що стосувались захисту населення під час надзвичайних ситуацій, захисту прав дітей, надання одноразової матеріальної допомоги власникам приватних житлових будинків , квартир, знищених або пошкоджених внаслідок російської агресії.

Розглянуто заяви громадян про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна та заяви щодо надання одноразової матеріальної допомоги згідно Комплексної програми соціального захисту населення « Турбота».

Заслухали звіт поліцейських офіцерів громади за півріччя 2023 року – про стан забезпечення правопорядку в населених пунктах громади, кількість розглянутих заяв та звернень громадян, проведені профілактичні рейди та заходи у боротьбі зі злочинністю.