Капітальний ремонт покрівель у закладах освіти громади

У закладах освіти Донецької селищної територіальної громади тривають будівельні роботи

Капітальний ремонт покрівлі є першим і надважливим кроком до енергозбереження та санації будівлі. Цьогоріч будуть виконані необхідні ремонти покрівель у  чотирьох закладах освіти, на які  з місцевого бюджету було виділено 7027,057 тис.грн.

Підрядна організація вже освоює   бюджетні кошти і виконує роботи з перекриття покрівель. Так на сьогоднішній день завершено поточний ремонт покрівлі Донецького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №1. Зі слів підрядників капітальний ремонт покрівлі йде за планом та знаходиться на завершальному етапі у Донецькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №2. Роботи будуть продовжені в Андріївському ліцеї №1 та Донецької ліцеї №1. Це ще один проєкт втілений за кошти місцевого бюджету. Але найприємніше, що заклади освіти розвиваються та модернізуються.

Разом зробимо більше!