В Донецькій громаді планують створити місцеву пожежну охорону

3 серпня в м. Харків відбулась робоча зустріч селищного голови Анатолія Наздрачова з керівництвом Головного Управління ДСНС України в Харківській області. Разом з помічником начальника Головного управління з питань функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони генералом Олександром Васильовичем Волобуєвим обговорили питання створення Місцевої пожежної охорони, яка буде забезпечувати пожежну безпеку в населених пунктах громади. Детально розібрали алгоритм заходів, необхідних для створення МПО та домовились про наступну зустріч.

На сьогоднішній день це надзвичайно важливе питання, адже за минулий рік кількість пожеж значно зросла внаслідок ворожих обстрілів. Окрім того, що створення нової Місцевої пожежної охорони дасть змогу рятувальникам оперативніше реагувати на виклики, це також нові робочі місця в громаді.

Робота в даному напрямку активно продовжується. Вдячні за підтримку ГУ ДСНС України в Харківській області.