Селищний голова перевірив стан підготовки об'єктів критичної інфраструктури до осінньо-зимового періоду

  • 312

В рамках підготовки об’єктів критичної інфраструктури до осінньо-зимового періоду 4 серпня селищний голова Анатолій Наздрачов та директор КП «П’ятигірське» Олександр Скрипніков перевірили готовність об’єктів водопостачання та водовідведення до холодів.

Відтак, на головній каналізаційній станції в смт Донець проведено заміну старих дерев’яних вікон на металопластикові, встановлено новий насос, вхідні металеві двері, а також встановлено дизельний генератор, який забезпечить безперебійну роботу.

Замінено вікна та двері на металопластикові - на очисних спорудах в с. Копанка та водозабірній станції в смт Донець, де окрім цього проведено заміну металевих труб на пластикові, встановлено дизельний генератор, збудовано нову камеру.

Задля безперешкодного доступу до водозабірних свердловин №2,3,4,5 було прокладено та зроблено підсипну дорогу. Раніше, в разі непогоди, дістатися до цих свердловин для проведення аварійних робіт було дуже проблематично.

В с. Пришиб проводяться ремонтні роботи в каналізаційних колодязях: наразі – чистка від землі та сміття, заміна кришок, в подальшому буде виконана заміна задвижок. В даному населеному пункті існує велика проблема з водопостачанням, адже зі свердловини надходить близько 2700 кубометрів води, а сплачують користувачі за 500 кубометрів. Як пояснив директор КП «П’ятигірське» - сьогодні в селі є багато водопроводів, невідомо ким зроблених «врізок», які взагалі незрозуміло куди качають воду, а жодних схем їх розташування, нажаль, немає. Звідси і перевитрата води. Тому зараз важливо розчистити колодязі та замінити задвижки, аби далі можна було б від’єднати ті водопроводи, які не використовуються.

Для потреб громади КП «П’ятигірське» також придбано матеріали для ремонту системи водопостачання та водовідведення.