Програма «Варто: золоті руки» для розвитку ветеранського бізнесу

Український ветеранський фонд запустив програму «Варто: золоті руки», за якою надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

У програмі «Варто: золоті руки» можуть брати участь проєкти:

- реалізація яких безпосередньо залежить від застосування фізичної праці або експлуатації будь-якої техніки та супровідних технічних систем, такі як

виробництво товарів, промисловість, будівництво, сільське господарство,

транспортні послуги тощо;

- спрямовані на надання соціально-побутових послуг, такі як перукарські

послуги, послуги з прибирання та інші, до реалізації яких, як правило,

залучаються представники виробничих професій (випускники професійно-

технічних навчальних закладів).

Інформація про Програму:

Старт прийому заявок - 28 липня 2023 року

Останній день прийому заявок - 21 серпня 2023 року (до 23:59 за київським часом).

Сума фінансування проєктів:

Мінімальна запитувана сума на проєкт - 500 000 грн

Максимальна запитувана сума на проєкт - 3 000 000 грн

Право на отримання фінансової підтримки в рамках даного конкурсного відбору проєктів мають право:

- ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;

- юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання

фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих

(померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і

захисниць України.

Отримати детальну інформацію щодо порядку проведення та умов участі у конкурсному відборі проєктів, а також подати заявку на участь в програмі можна за посилання: https://mva.gov.ua/ua

Запитання та уточнення можно надсилати на електронну пошту: uvprijects@veteranfund.mva.gov.ua, контактний телефон +380 (98) 004872.