12 серпня в Донецькій громаді відбулись заходи присвячені Дню молоді

12 серпня в Донецькій громаді відбулись заходи присвячені Дню молоді.

Ранок в Донці розпочався з масштабного івенту “The Open Quest”. На території селища організаторами було заховано 100 подарунків з побажаннями (USB-лампи, брелки, браслети, наліпки, м’ячики, кошти, сертифікати на знижки), які за координатами Google Maps та отриманими фото з підказками, вправно відшуковували учасники квесту.

В с. П’ятигорське відбувся турнір з міні-футболу серед дитячих команд, а в Шебелинці - товариську зустріч "Молодь" - "Ветерани" перенесено на неділю. В Пришибі та Донці пройшов вечір настільних ігор.

Крім цього, в Донці діти та молодь здійснили закопування "Капсули часу". Кожен бажаючий написав повідомлення для майбутніх себе та майбутнього України.

Завершився День молоді в населених пунктах показом художніх фільмів.

Молодь - наше майбутнє! І вони заслуговують на відпочинок навіть під час війни! Дякуємо ЗСУ за таку можливість!