Увага! Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

  • 169

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ

   Національне Агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, з метою створення умов для пошуку i розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення  участі та реалізації державної політики i державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді, що організовується за підтримки Спілки молодих державних службовців України.

   У 2023р. Конкурс проводитиметься у 6 номінаціях: «Рівні права і можливості жінок і чоловіків», «Політична  освіта та політична культура», «Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи», «Реформування освіти в умовах воєнного стану», «Мій досвід участі у формуванні та реалізації молодіжної політики», «Реформування державного управління в контексті європейської інтеграції України».

   Участь у конкурсі можуть брати (одноосібно або творчими колективами) молоді люди віком від 14 до 35 років.

   Терміни проведення Конкурсу: до 25 серпня 2023 року — прийом творчих pобіт; вересень 2023 року розгляд та оцінка робіт; жовтень 2023 року - визначення та нагородження переможців і призерів.

Детальну інформацію про конкурс можна знайти на офіційному веб-сайті https://vseukrainskyi-konkurs2020.mozello.com//

За додатковою інформацією можна звертатися до Організаційного комітету Конкурсу за електронною адресою: konkurs@center. gov.ua.