Управління соціального захисту населення Ізюмської районної військової адміністрації інформує.

З метою вирішення питання отримання пільговиками невиплачених коштів пільг і житлових субсидій за 2022 рік - мешканцям Донецької селищної територіальної громади рекомендовано звернутися до спеціаліста по пільгам та субсидіям за місцем реєстрації або проживання з заявою щодо повернення виплат на оплату житлово-комунальних послуг за січень та подальші місяці 2022 року. При собі обов'язково мати ідентифікаційний код.

В смт Донець звертатися до відділу соціального захисту населення за адресою вул. Центральна, буд.40; в старостинських округах - до спеціаліста відділу соціального захисту населення в офісі старости.