Збірна команда Донецької громади гідно представила Ізюмський район на турнірі з міні-футболу в м.Харкові

19 серпня збірна команда Донецької селищної територіальної громади гідно представила Ізюмський район на турнірі з міні-футболу серед усіх районів Харківської області, який пройшов в м. Харків.

У змаганнях взяло участь 8 команд: Богодухівський, Ізюмський, Лозівський, Куп‘янський, Красноградський та Чугуївський райони, а також Харківський район був представлений - Пісочинською СТГ і Солоницівською СТГ.

На груповому етапі наші хлопці обіграли Куп‘янський район 5:1 (Антон Подколзін - 4 м’ячі, Дмитро Батрак), Богодухівський 2:1 (Антон Подколзін, Михайло Барабаш) і поступились Лозівському району 1:2 (Вадим Лук’яненко).

В матчі за 3-є місце не залишили жодних шансів команді Солоницівської СТГ 7:0 (Антон Подколзін - 4, Дмитро Батрак, Іван Корпан, Михайло Барабаш).

За підсумками турніру перемогу святкували представники Лозівського району, другі футболісти Чугуївського району, третє місце у Ізюмського району (Донецька СТГ).

Переможці та призери нагороджені кубками, медалями, грамотами та смаколиками.

Кращий бомбардир турніру - Антон Подколзін з 9 голами, відзначений кубком та пам’ятним сувеніром.

Всі солодощі, по дорозі додому, хлопці з команди передали нашим захисникам. Слава ЗСУ!

Склад команди: Владислав Доля (гк), Максим Величко, Вадим Лук’яненко, Олександр Колоколов, Дмитро Батрак, Михайло Барабаш, Іван Корпан, Антон Подколзін.

#ДонецьСпортивний