Здобувачів вищої освіти та молодих учених запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

  • 79

Фото без опису

ІІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених проводиться з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини та має наступну тематичну спрямованість: «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення».

Організатори проведення Конкурсу: Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Донецький  науковий центр НАН України та МОН України, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку у співпраці та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні

До участі в Конкурсі запрошуються:

– здобувачі вищої освіти (студенти, які здобувають вищу освіту ступеня молодшого бакалавра, бакалавра чи магістра; курсанти; аспіранти; ад’юнкти);

– молоді вчені (віком до 35 років включно, у т. ч. кандидати наук, доктора філософії) та вчені віком до 40 років, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі).

Охочим взяти участь необхідно надіслати до 22 жовтня (включно) на електронну адресу Contest.BHR.2023@gmail.com. Результати Конкурсу буде оголошено в грудні 2023 року до Міжнародного дня прав людини.

Положення про Конкурс, інформація про його хід і результати розміщуються на Інтернет-сайтах Інституту  та Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Інформаційний лист про проведення Конкурсу

Форма заявки на участь у Конкурсі