Не спалюйте суху траву, листя та сміття на власних присадибних ділянках

Закликаємо усіх бути свідомими! Не спалюйте суху траву, листя та сміття на власних присадибних ділянках. Не знищуйте природу!

Пожежно-рятувальні підрозділи району у час війни перебувають у посиленому режимі несення служби та мають реагувати на зовсім інші виклики, аніж гасіння сухостою!

Також нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафів на громадян від 3 060 грн до 6 120 грн і на посадових осіб – від 15 300 грн до 21 420 грн. А в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 6 120 грн до 12 240 грн і на посадових осіб – від 21 420 грн до 36 тис. грн.

Бережіть довкілля, власне здоров’я та здоров’я своїх дітей!

Ізюмське РУ ГУ ДСНС України у Харківській області