16 вересня до Дня фізичної культури і спорту в Донці пройшов турнір Донецької СТГ з міні-футболу серед чоловічих команд трудових колективів.

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: 3 людини, гравці в футбол, люди грають у футбол та текст

На зображенні може бути: 9 людей, люди усміхаються та трава

На зображенні може бути: 9 людей, люди грають у футбол, гравці в хокей та гравці в футбол

На зображенні може бути: 7 людей

На зображенні може бути: 5 людей, люди грають у футбол, гравці в футбол, трава та текст

На зображенні може бути: 11 людей, гравці в футбол, люди грають у футбол та фризбі

На зображенні може бути: 4 людини, гравці в футбол, люди грають у футбол та трава

На зображенні може бути: 12 людей, люди грають у футбол, гравці в футбол та текст

На зображенні може бути: 4 людини, люди грають у футбол, гравці в футбол та трава

На зображенні може бути: 6 людей, люди грають у футбол, гравці в футбол та трава

На зображенні може бути: 6 людей, люди грають у футбол, гравці в футбол та текст

На зображенні може бути: 11 людей, люди грають у футбол, гравці в футбол та текст

У змаганнях взяли участь чотири команди: «Комунальник» (ПЖКГ «Донецьке»), «Фаворит» (заклади освіти), «Водяний» (КП ДСР «Пятигірське») та «Високий тиск» (Донецька селищна рада).

У запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Комунальник», друге місце вибороли «водоканальці», третя сходинка п’єдесталу у працівників Донецької селищної ради, четверті - освітяни.

Під час церемонії нагородження всі футбольні колективи були відзначені кубками, медалями, грамотами, вимпелами, а також подарунками.

Щиро дякуємо всім трудовим колективам за те, що долучилися до турніру! Успіхів та нових перемог!