В Андріївці пройшли спортивні заходи до Дня селища

На зображенні може бути: 6 людей, гравці в футбол, люди грають у футбол, фризбі та текст

На зображенні може бути: шахи та текст

На зображенні може бути: 10 людей, люди грають у футбол, люди грають у баскетбол та гравці в футбол

На зображенні може бути: 14 людей, люди грають у волейбол та текст

На зображенні може бути: 15 людей, мотоцикл та дорога

На зображенні може бути: 6 людей, гравці в футбол, люди грають у футбол, трава та текст

На зображенні може бути: 6 людей, люди грають у футбол, гравці в футбол та текст

На зображенні може бути: 4 людини, люди грають у футбол, гравці в футбол, люди грають у баскетбол та текст

На зображенні може бути: 3 людини, дитина, велосипед та текст

На зображенні може бути: 5 людей, велосипед, дорога та текст «Joma®»

На зображенні може бути: 9 людей та велосипед

На зображенні може бути: 5 людей, велосипед та скутер

На зображенні може бути: 3 людини, люди грають у волейбол та текст «Aиnлom OPEN»

На зображенні може бути: 4 людини та текст

На зображенні може бути: 4 людини, люди грають у волейбол та текст «COOL»

На зображенні може бути: 9 людей, люди грають у волейбол та фризбі

На зображенні може бути: 5 людей та люди грають у волейбол

23 вересня в Андріївці спортивними заходами відзначили День селища.

⚽У міні-футбольному турнірі серед чоловічих команд взяли участь чотири колективи: два з Андріївки, Вербівка та ЗСУ.

За підсумками змагань перемогу святкувала команда ЗСУ, другі - «Авангард-ветерани» (Андріївка), треті - «Колос» (Вербівка), четверті - «Авангард-молодь» (Андріївка).

Команди-призери нагороджені кубками та медалями, а кращі гравці пам’ятними статуетками.

🏐У турнірі з пляжного волейболу з 6 команд перемогу здобула пара Павло Архіпов/Ольга Бабіч, друге місце у команди ГПУ «ШГВ» (Денис Козін/Богдан Миронов), треті - Андрій Кекіс/Павло Олійник(ШВБР).

Переможець та призери нагороджені кубками, медалями та дипломами. Призова трійка отримала подарункові сертифікати від кафе «Маестро».

🚴‍♀️Кульмінацією свята став спортивно-розважальний захід «Велодень в Андріївці».

👍Наймолодшим учасником стала Євгенія Рудакова (9 років), а найстаршим - Валерій Ільченко (62 роки). На велолюбителів чекала веловікторина, велолотерея та велозаїзд вуличками Андріївки.

🤝За постійну підтримку спортивного життя Донецької селищної територіальної громади були вручені пам’ятні подяки кав'ярні King's Coffe, Meleni та кафе Maestro.