Вітаємо призерів фестивалю ораторського мистецтва!

Відділ освіти інформує

Завершився територіальний відбірковий етап фестивалю ораторського мистецтва (в онлайн-режимі) за темою «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В. Симоненко)» серед учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Донецької територіальної громади.

Конкурсні виступи учнів були розміщені на сервісі YouTube.

За підсумками роботи журі найкращою визначена конкурсна робота учениці 11 класу П’ятигірського ліцею Караченцевої Вікторії, яку підготувала вчитель Коняхіна Наталія Іванівна.

Виступ учениці буде направлений на обласний фестиваль ораторського мистецтва серед учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області (у дистанційній формі), організований КВНЗ «ХАНО».

Вітаємо учнів, які посіли призові місця:

Ніколаєнко Марина - учениця 11 класу Пришибського ліцею - ІІ місце;

Жеребна Софія - учениця 11 класу Андріївського ліцею №2 - ІІІ місце.

Дякуємо лауреатам фестивалю:

Куценко Вікторії, учениці 11 класу Донецького ліцею №1,

Кононіхіній Дарії, учениці 10 класу Донецького ліцею №2,

Сєрік Ангеліні, учениці 11 класу Донецького ліцею №2,

Коновалову Дмитру, учню 10 класу Андріївського ліцею №2.

Вдячні кожному, хто долучився до фестивалю!

Вітаємо всіх та бажаємо учням та вчителям подальшої творчої праці над вдосконаленням талантів, цілеспрямованості, наснаги, натхнення та мирного життя у вільній та квітучій Україні.