Проведено профілактичні заходи у Шебелинському старостинському окрузі з метою запобігання бездоглядності, безпритульності, злочинності серед неповнолітніх.

09 жовтня 2023 року спеціалістами Служби у справах дітей Донецької селищної ради,  разом із поліцейським офіцером громади  Сергієм Сало, відповідно графіку, було організовано та проведено спільні профілактичні заходи у Шебелинському старостинському окрузі з метою запобігання бездоглядності, безпритульності, злочинності серед неповнолітніх.

Батькам надавались рекомендації, проводились профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо покращення виконання батьківських обов’язків, забезпечення належних умов проживання, виховання, навчання та розвитку дітей, роз’яснено щодо їх особистої відповідальності за неналежне виконання чи ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків.