Рятувальники спільно з працівниками ГУ НП в Харківській області та з керівництвом новоствореної Комунальної установи провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням

Ізюмський район: рятувальники спільно з працівниками ГУ НП в Харківській області та з керівництвом новоствореної Комунальної установи провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням

08 жовтня фахівцями Ізюмського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області спільно з працівниками ГУ НП в Харківській області та з керівництвом новоствореної Комунальної установи " Пожежно- рятувального підрозділу" Донецької селищної ради проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу в смт. Донець Донецької ТГ, де нещодавно загинуло дві особи від пожеж в будинках барачного та багатоповерхового типу. Також проведений інструктаж по питанням безпечної експлуатації електроприладів, систем опалення, правил пожежної безпеки в побуті, екосистемах. Значну увагу приділено правилам поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та порядку дій під час сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА». Мешканцям було вручено відповідні листівки та пам'ятки.