Громада попрощалася зі своїм захисником

Страшні звістки про втрату воїнів, на жаль, продовжують надходити в нашу громаду. І кожна втрата дуже болюча…

Сьогодні Донець і вся громада попрощалася з військовослужбовцем Олександром Онопрієнко. Він народився в селищі Донець 16.04.1990 року, навчався в Донецькому ліцеї № 1. Після 9 класу Олександр вступив до Харківського технікуму залізничного транспорту, далі продовжив навчання в Українській державній академії залізничного транспорту. Працював провідником на Укрзалізниці.

З початком повномасштабної війни Олександр став на захист України та пішов служити добровольцем. Приймав участь в бойових діях поблизу Кремінної, потім був переведений до ТрО ЗСУ м. Харків, пізніше – в Дніпро. Загинув Олександр 5 жовтня 2023 року, без батька, на жаль, залишився маленький син.

Співчуваємо родині та близьким загиблого, це гірка втрата для всіх нас. Вічна пам’ять та слава захисникові України!