Донецька селищна територіальна громада отримає міжнародну технічну допомогу (МТД) від Програми ««U-LEAD з Європою»

  • 46

 

Донецька селищна територіальна громада отримає міжнародну технічну допомогу (МТД) від Програми ««U-LEAD з Європою»

5 та 6 жовтня 2023 року Донецький селищний голова Анатолій НАЗДРАЧОВ взяв участь у початковій конференції "Кроки для спеціалістів. Процедурні питання відновлення в територіальних громадах", яка відбулася за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у Києві.

В ході цього заходу у складі однієї з груп здійснили візит по обміну досвідом до Макарівської селищної територіальної громади Київської області. Під час візиту було оглянуто вже відбудовані постраждалі інфраструктурні об’єкти: амбулаторію, лікарню, ліцеї та укриття, багатоквартирні будинки.

А вже наступного дня під час конференції у Києві було офіційно оголошено про початок проєкту «Зміцнення стійкості на місцях. Підтримка екстрених ремонтів у громадах». Спільна ініціатива U-LEAD та Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, яка передбачає надання 100 громадам-учасницям, які постраждали від війни та мають зруйновану інфраструктуру, пакетної підтримки (інструменти, будівельні матеріали, транспорт).

У важкі часи війни саме українські громади є рушійною силою у відбудові своїх територій. Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.

Дякуємо за підтримку! Працюємо далі! У єдності - наша сила!